Kontakt

Selskap

+47 975 55 004
post@nomas.no

Orgnr: 926 375 865

Fakturainformasjon står nederst på denne siden.

Besøksadresse:
Drammensveien 149
3050 Mjøndalen

Postadresse:
Teglverksveien 100
3057 Solbergelva

Ledelse

Ole Terje Letmolie

Ole Terje Letmolie
Daglig Leder

975 55 004
ole.terje@nomas.no

Ole Petter Diseth

Ole Petter Diseth
Leder Samfunnsansvar og Bærekraft

951 57 361
ole.petter@nomas.no

Tuva Gravbråten Rooth

Tuva Gravbråten Rooth
Fagleder Produktutvikling

938 77 066
tuva@nomas.no

Trond Skikstein
Økonomisjef

982 07 109
trond.skikstein@nomas.no

Knut Håkon Berglia
Avdelingsleder Ressurs

992 80 501
knuthaakon.berglia@nomas.no

Driftsavdeling og laboratorie

Tron Gevelt

Tron Gevelt
Driftsleder Ryghkollen

970 11 046
tron.gevelt@nomas.no

Øyvind Mjøberg
Driftsleder Hoensmarka

960 92 426
oeyvind.mjoeberg@nomas.no

Mona Teigen

Mona Kristine Teigen
Laboratorieleder

975 40 535
mona.kristine.teigen@nomas.no

Fakturainformasjon

Alle fakturaer ønskes helst i EHF-format, eventuelt i PDF, og skal sendes til faktura@hi-gruppen.no.

Prosjektnummer er påkrevd for at faktura skal godkjennes.