Kontakt

Selskap

Åpningstid resepsjon:
mandag – fredag: 08-15.30

Tlf resepsjon: 902 56 176

post@nomas.no

Orgnr: 926 375 865

Fakturainformasjon står nederst på denne siden.

Besøksadresse:
Drammensveien 149
3050 Mjøndalen

Postadresse:
Teglverksveien 100
3057 Solbergelva

Driftsavdeling Mjøndalen:
Drammensveien 149
3050 Mjøndalen

Driftsavdeling Hoensmarka:
Innkjøring i krysset mellom Skotselvveien og Varlo. Se i kart.

Ledelse

Ole Terje Letmolie

Ole Terje Letmolie
Daglig Leder

975 55 004
ole.terje@nomas.no

Ole Petter Diseth

Ole Petter Diseth
Leder Samfunnsansvar og Bærekraft

951 57 361
ole.petter@nomas.no

Tuva Gravbråten Rooth

Tuva Gravbråten Rooth
Leder NOMAS Ressurs

938 77 066
tuva@nomas.no

Trond Skikstein
Økonomisjef

982 07 109
trond.skikstein@nomas.no

Tron Gevelt
Produkt- og markedsutvikler

970 11 046
tron.gevelt@nomas.no

Øyvind Mjøberg
Driftsleder

960 92 426
oeyvind.mjoeberg@nomas.no

Mona Teigen

Mona Kristine Teigen
Laboratorieleder

975 40 535
mona.kristine.teigen@nomas.no

Fakturainformasjon

Alle fakturaer ønskes helst i EHF-format, eventuelt i PDF, og skal sendes til faktura@infragroup.no.

Prosjektnummer og vår kontaktperson/navn på bestiller er påkrevd for at faktura skal godkjennes.